Menü
Alışveriş Sepeti
Gaziantep Web Yazılım Tasarım

Web Tasarım

Gaziantep internet dizayn ajansı olan Gaziantep bilişim internet dizayn konusu ile ilgili gün geçtikçe kendini Daha Çok yenilemektedir. 

Web dizayn, internetin ilk çıktığı Zamanlardan bu yana devamlı olarak yeni teknolojiler ile Çağ üstüne Çağ Atlamaktayız. 

Günümüzde Mobil internet, sosyal medya ve Alış Veriş siteleri insanların Bağımlı Olmasına Neden Olmaktadır,

Bu kötü Bir Bağımlılık Değil Tabiki Hayatı Kolaylaştıran Servisler Daime Trend Olmaya Devam edecektir,

Gelişen teknolojiler vasıtası ile marka kimliğinin oluşması ve markaların İnternet Sayesinde Hızlı Tanınması büyük Teknolojinin Dev Portalına Ayak Basmış olmanızı Gösterecektir. 

Günümüzde de internet sitesi olmayan bir Firma rakiplerinden birkaç adım geriden gelmektedir.

Bu nedenle Gaziantep internet dizayn ajanslarından biri olan Gaziantep Bilişim müşterilerini öne geçirmek için çalışmaktadır.

Gaziantep internet dizayn konusu ile ilgili size sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenilikçi Gaziantep internet Yazılım Tasarım ajansı olarak Gaziantep Bilişim Hizmetinde 1. Sınıf Tasarımlarımız ile Gönüllerde Kalmaya Devam ediyoruz. 

Gaziantep Web Yazılım Ofisi uzun yıllardan beri çoğu kurumsal müşteriye ve program firmalarına hizmet vermektedir. ve  vermeyede devam edecektir.

Sektörümüzde yenilikçi dizaynlar kullanıyoruz, trendleri takip ediyoruz ve geliştirmeye devam ederek kendimizi her gün güncelliyoruz.

Sadece müşterilerimize özel, diğer kişi ve kurumlara ait olmayan özel dizaynlar hazırlıyor ve programını yapıyoruz. 

Tamamen kendi geliştirdiğimiz Asp.Net C# tabanlı programları kullanmakta olup netlikle Wordpress, Joomla gibi hazır yapılar kullanmamaktayız.


Gaziantep'te Web Tasarım 


Gaziantep internet dizayn konusunda hizmet veren Gaziantep web Bilişim, Genel'de müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Birçok kent ve Gaziantep’de  internet dizayn hizmeti veren firmalar bulunmaktadır, ama bu firmaların bazıları bizim gibi program hizmeti veren Kuruluşlardan Bayilik hizmeti almaktadır. 

Ayrıca açık kaynak kodlu Wordpress ve bunun gibi hazır yapılar ve template siteler yapmaktadır. 

Gaziantep internet dizayn firmalarından farkımız ise müşterilerimize özel yönetilebilir ve tamamıyla Kişiye özel siteler yapmak diyebiliriz.

Web siteleriniz de Wordpress, Joomla gibi açık kaynak kodlu programlar kullanırsanız saldırılara maruz kalabilirsiniz zira size kullanılan Wordpress teması ve eklentileri başkaların da da Bulabilirsiniz bir programcı tarafından uygulanmıştır. 

Size özel olmaktan çıkmıştır ve saldırılara açık hale gelebilir. Sizler İçin Gaziantep'de internet dizayn hizmeti veren bir firma olarak tavsiyemiz, ihtiyacınıza yönelik ve size özel bir internet sitesi yaptırmanız olacaktır.

Web dizaynı günümüzde büyük önem Taşımaktadır. Bizlerde sektöre makul çizilen ve programa dökülen internet dizaynı konusu ile ilgili hızlı ve kullanımı kolay internet sitelerini hayata geçirmekteyiz.

Kesintisiz bir biçimde hizmet ve ürünlerinizi 7/24 tanıtabilmenize imkân sunar internette neden sizinde bir İşletmeniz olmasın?


 Gaziantep internet dizayn ajansı

olan Gaziantep Bilişim de tamamıyla kendi geliştirdiğimiz programımız ile basitçe kullanabileceğiniz
gelişmiş yönetici panelli internet kullanıcı arayüzülerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yönetim panelimizde neler mi var ?
Gelişmiş program teknolojileri ile özgün programlar (Asp.Net, MsSql, Html5, Css3, Jquery, Bootstrap)
Müşteriye özel şık ve kullanımı kolay özel kullanıcı arayüzü dizaynları.
Masaüstü, tablet ve cep telefonlarıyla uyumlu responsive yapılar.
Arama motorlarıyla uyumlu (Seo dostu) kodlama.
Sınırsız çoklu dil desteği.
Limitsiz kategori ekleme bütün modüllere (Ağaç kategori yapısı)
Limitsiz kategorili ürün ekleme / silme / düzenleme.
Limitsiz özel sabit sayfa ekleme / silme / düzenleme (Hakkımızda, Misyon, Vizyon vb... ve daha çoksı.)
Limitsiz kategorili blog yazıları ekleme / silme / düzenleme.
Blog yazı yorumlarını yönetme onaylama / silme.
Limitsiz kategorili görsel galerileri oluşturma / düzenleme / silme.
Limitsiz kategorili video galerileri oluşturma / düzenleme / silme. (Embed kodu ya da video dosyası olarak)
Limitsiz kategorili hizmet ekleme / düzenleme / silme.
Haber, duyuru ekleme / düzenleme / silme.
Gelişmiş iletişim bölümü sınırsız iletişim bilgisi, harita ekleyebilme / düzenleyebilme / silme (tüm dillere ayrı olarak kullanma imkânı)
Gelişmiş iletişim formu (Bütün dillerde isteğe bağlı olarak farklı e-posta hesaplarına gönderebilme imkânı)
Sınırsız kullanıcı ekleme / düzenleme / silme.
Sorunsuz hızlı çalışır sistem.
Eğer sizde bu özelliklere sahip bir internet sitesi ile rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Gaziantep Web Yazılım
Bayilik Başvurusu
web tasarım destek