Menü
Alışveriş Sepeti
Gaziantep Web Yazılım Tasarım

Spor Salonları

Model: Halı Saha Paketi v1
Profesyonel Halı Saha v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Kullanımı Kolay bir tasarımdırGELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız Kurumsal Firmalar Ekle / Düzenle / KaldırSınırs..
2.250,00TL
Vergiler Hariç:2.250,00TL
Model: Spor Salonu v100 Scripti
Spor Salonu v100 Scripti Mobil uyumlu ve Google SEO alt yapısına sahiptir. Siparişi verilen 10 dakika içerisinde kurulum teslim edilir.WEB SİTESİ & YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİGelişmiş Slider KısımlarıKurumsal SayfalarHizmetlerimiz SayfalarıGünlük Programlarımız SayfalarıGaleri Sayfasıİletişim..
2.000,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
Model: Spor Salonu Paketi v1
Profesyonel Spor Salonu v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Dinamik görünümü sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiFacebook Butonu EklemeSınırsız Hizmet Ekle / D..
2.100,00TL
Vergiler Hariç:2.100,00TL
Model: Spor Salonu Paketi v2
Profesyonel Spor Salonu v2 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Dinamik kullanıma sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluTürkçe - İngilizçe Dil seçeneğiGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSosyal Medya B..
2.150,00TL
Vergiler Hariç:2.150,00TL
Model: Spor Salonu Paketi v3 Fitness
Profesyonel Fitness Spor Salonu v3 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Dinamik kullanıma sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSosyal Medya Butonları Facebook / TwitterSınırs..
2.300,00TL
Vergiler Hariç:2.300,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Gaziantep Web Yazılım
Bayilik Başvurusu
web tasarım destek