Menü
Alışveriş Sepeti
Gaziantep Web Yazılım Tasarım

Restaurant - Kafeterya

Model: Nargile Cafe v1.0 Scripti
PHP Dilinde hazırlanmış Nargile Cafelere göre uyarlanmış Mobil uyumlu ve Google seo alt yapısına sahip Nargile Cafe v1.0 Scripti.DİNAMİK ARAYÜZ & GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluMobil Uyumlu ArayüzGoogle SEO uyumluMüşte..
2.600,00TL
Vergiler Hariç:2.600,00TL
Model: pizza
Pizza Restaurant v1 Sitesi. PHP dilinde yazılmıştır. Dinamik bir görünüme sahip Aktif ve basit kullanıma sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİMobil Uyumlu Uygulama GörünümSipariş Takip Bildirim SistemiMüşteriye Sipariş Hakkında Email SistemiSınırsız Yönetici Ekle / K..
3.900,00TL
Vergiler Hariç:3.900,00TL
Model: Restaurant Paketi v1 Pide
Profesyonel Restaurant v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Dinamik bir görünüme sahip Aktif ve basit kullanıma sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsı..
1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
Model: Restaurant v1.0 Scripti
GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluRezervasyon SayfasıGelişmiş Manşet /Slider YönetimiMenü YönetimiBlogYönetimiSizin İçin Seçtiklerimiz YönetimiSpecial Menu YönetimiMüşteri Yorum Yönetimiİletişim Formu Mesajları KontroluSİ..
1.900,00TL
Vergiler Hariç:1.900,00TL
Model: Restaurant Viva 3 Scripti
GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİKurumsal Sayfa YönetimiKategori ve Ürün YönetimleriOnline Rezervasyon SistemiFotoğraf Galeri YönetimiGünün Menüsü YönetimiKampanyalar - Banner YönetimiGelişmiş Yönetim Paneli%100 SEO Uyumlu alt yapı..
2.000,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
Model: Restaurant Paketi v2
Profesyonel Restaurant v2 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır.Kullanımı basit ve aktif bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız  Menü Ekle / Düzenle / KaldırSın..
1.900,00TL
Vergiler Hariç:1.900,00TL
Model: Restaurant Paketi v3 Balıkçı
Profesyonel Restaurant v3 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Dinamik görünüme sahip aktif tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız  Menü Ekle / Düzenle ..
1.900,00TL
Vergiler Hariç:1.900,00TL
Model: Restaurant Paketi v4 Afiyet
Profesyonel Restaurant v4 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Dinamik bir görünüme sahip tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluTürkçe - İngilizçe Dil SeçeneğiGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız  Ü..
2.000,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
Model: Kafeterya Paketi v5
Profesyonel Cafe v5 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Kullanımı kolay ve basit görünüme sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları Kontroluİnsan Kaynakları SayfasıGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsı..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Model: Restaurant Paketi v6 Pide
Profesyonel Pide v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Kullanımı basit ve aktif kullanıma sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız  Ürünler Ekle / ..
2.000,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
Model: Çiğ Köfte v1 Scripti
DEMO SİTEYİ İNCELE Çiğ Köfte v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Açık kaynak.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız Fotograf Eklemeİletişim Formu Mesajları KontroluSİTE ÖZELL..
2.000,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Gaziantep Web Yazılım
Bayilik Başvurusu
web tasarım destek