Menü
Alışveriş Sepeti
Gaziantep Web Yazılım Tasarım

Otel - Pansiyon

Model: Otel Paketi v1 Gün Batımı
Profesyonel Otel v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Aktif ve Rahat kullanıma sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluTürkçe - İngilizçe Dil seçeneğiGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız  ..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Model: Otel v4.0.0 Scripti
Profesyonel Otel v4.0.0 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Açık kaynak olarak teslim ediliyoruz.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİTitle DüzenlemeAnahtar Kelime Açıklama DüzenlemeriFooter DüzenlemeTelefon Numaraları ve Mail Adreslerini DüzenlemeYönetici Ekle / SilSlider Ekle / SilRezervasyon Bild..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Model: Otel Paketi v2 Şelale
Profesyonel Otel v2 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Dinamik görünüme sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız  Odalar Ekle / Düzenle / Kald..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Model: Otel Paketi v3 Çam
Profesyonel Otel v3 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Kullanımı rahat ve Dinamik görünüme sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluTürkçe - İngilizçe Dil seçeneğiGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSın..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Gaziantep Web Yazılım
Bayilik Başvurusu
web tasarım destek