Menü
Alışveriş Sepeti
Gaziantep Web Yazılım Tasarım

Medikal - Hastane

Model: Klinik Paketi v1
Profesyonel Klinik v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Aktif kullanıma sahip bir tasarımıdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluTürkçe / İngilizce Dil SeçeneğiGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız Personel&nb..
2.000,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
Model: klinik v2 scripti
Profesyonel Klinik v2 klinik scripti, Açık kaynak kodludur. Mobil uyumludur.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız Personel Ekle / Düzenle / KaldırSınırsız Sayfa Ekle / Kaldır / Dü..
2.000,00TL
Vergiler Hariç:2.000,00TL
Model: veterinerv1
Veteriner Klinik için tasarlanmış mobil uyumlu profesyonel web sitesidir. GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluSınırsız Galeri Resmi Ekle / Düzenle / KaldırHakkımızda, Hizmetler vb sayfalar Ekle / Düzenle / KaldırSınırsız Doktor Ekle / Düzenle / Kald..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Model: Hastane Paketi v2
Hastane v2 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Kullanımı kolay ve basit görünüme sahip bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluRandevü Al SayfasıGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız Haber  Ekle / Düze..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Model: hastanev3
Tek sayfa yönetimi şeklinde hazırlanmış Veteriner Tasarımımızdır. Doktor ekibimiz ve hizmet verdiğimiz hayvan çeitleri bölümü mevcuttur. Php yazılım ile sıfırdan yazılmıştır.Yönetim Paneli Özellikleri:- Site logosu, Açıklaması, Seo çalışmalarını istediğiniz zaman değiştire bilme.- Sınırsız Yönetici ..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Gaziantep Web Yazılım
Bayilik Başvurusu
web tasarım destek