Menü
Alışveriş Sepeti
Gaziantep Web Yazılım Tasarım

Kuaför - Güzellik Salonu

Model: güzellik salonu v1
Mobil Uyumlu Profesyonel görünüme sahip Güzellik Salonu v1 Scripti. Açık kaynak kodludur.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız Kampanyalar Sayfaları Ekle / SilSınırsız Hizmetler Sayfal..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
Model: Kuaför Paketi v1 Esmer
Profesyonel Kuafor v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Kullanımı kolay bir tasarımıdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız Saç Modeli Ekle / Düzenle / KaldırSınırsız Ürün&..
1.900,00TL
Vergiler Hariç:1.900,00TL
Model: Kuaför Paketi v2 Sarışın
Profesyonel Kuafor v2 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Kullanımı kolay bir tasarımıdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız Saç Modeli Ekle / Düzenle / KaldırSınırsız Ürün&..
1.950,00TL
Vergiler Hariç:1.950,00TL
Model: Güzellik Salonu Paketi v3
Profesyonel Güzellik Salonu v3 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Aktif ve kullanımı kolay bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSınırsız Yönetici Ekle / KaldırSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiSınırsız Masaj Çeşitleri Ekle / Düzenle / KaldırSı..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Gaziantep Web Yazılım
Bayilik Başvurusu
web tasarım destek