Menü
Alışveriş Sepeti
Gaziantep Web Yazılım Tasarım

Emlak - Gayrimenkul

Model: Emlak Paketi v1
Profesyonel Emlak v1 Scripti, Php dilinde yazılmıştır. Ayrıntılı içeriğe bir tasarımdır.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet /Slider YönetimiHava Durumu Ekleme SeçeneğiSınırsız Galeri Resmi Ekle / Düzenle / KaldırSınırsız Emlak Sayfas..
2.400,00TL
Vergiler Hariç:2.400,00TL
Model: Emlak Paketi v2 Mor
Profesyonel Emlak v2 Mor Scripti, Php dilinde yazılmıştır. Açık kaynak istediğiniz domain de kullanabilirsiniz.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluGelişmiş Manşet / Harita YönetimiSınırsız Galeri Resmi Ekle / Düzenle / KaldırSınırsız Emlak Sayfası E..
2.550,00TL
Vergiler Hariç:2.550,00TL
Model: emlakv3
Profesyonel Emlak v3 Mor Scripti, Php dilinde yazılmıştır. Açık kaynak kodludur. Tüm cihazlarda mobil uyum özelliğine sahiptir. GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİSite Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları KontroluSınırsız Galeri Resmi Ekle / Düzenle / KaldırSınırsız Hakkımızda, Misyon vb sayfalar ..
2.550,00TL
Vergiler Hariç:2.550,00TL
Model: emlakv4
Görünümü Basit ve kaliteli bir şekilde yapılmış olan bu tasarım php yazılım ile hazırlanmıştır.Yönetim Paneli Özellikleri:- Site logosu, Açıklaması, Seo çalışmalarını istediğiniz zaman değiştire bilme.- Sınırsız Yönetici Ekleye bilme ve kaldırabilme- Manşet ve Slider yönetimini istediğiniz ..
2.650,00TL
Vergiler Hariç:2.650,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Gaziantep Web Yazılım
Bayilik Başvurusu
web tasarım destek