Menü
Alışveriş Sepeti
Gaziantep Web Yazılım Tasarım

E-Ticaret - Ürün Satış

Model: Seri İlan Scripti Yazılımı v5.4
Get Modülü ( Güvenli Ödeme ) ve Mobil Uyumlu ( Full Responsive ) Sistemin Temel Özellikleri :- Get ( Güvenli ödeme sistemi )- Anasayfa Doping Kategori Doping- Fırsat İlanları- Acil İlanlar- İlanlara Çoklu Fotograf  Yükleme Fotoğraf üzeri yazı yazma- Doping , Mağaza ve Get Ödeme Ekranlarınd..
2.800,00TL
Vergiler Hariç:2.800,00TL
Model: Ürün Satış Paketi v1 Bitkisel
Bitkisel Ürün Satış v2 Scriptdir. Php dilinde yazılmıştır. Yönetim paneli sade ve basittir.Yönetim Panel Özellikler;Kategori Ekle / Sil / DüzenleÜrün Ekle / Sil / DüzenleSayfaları Düzenleme Ürün YönetimiScript Kurulum Hk.1- Anadizinde bulunan ayar.php kendi veritabanınıza göre dü..
1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
Model: Ürün Satış Paketi v2 Butik
Butik Ürün Satış v2 Scriptdir. Php dilinde yazılmıştır. Yönetim paneli sade ve basittir.Yönetim Panel Özellikler;Kategori Ekle / Sil / DüzenleÜrün Ekle / Sil / DüzenleSayfaları Düzenleme Ürün YönetimiPaypal Ödeme Alma Özelliği..
1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
Model: e-ticaret v1
Profesyonel Mobil Uyumlu E-Ticaret Scripti, Scriptimiz açık kaynaktır. İstediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Sanalpos özelliği mevcuttur. Seo alt yapısı % üzerinden 90 almaktadır. GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİ-Sipariş Yönetimi-Sayfa Yönetimi-S.S.S Yönetimi-Bilgi sayfaları-Reklam Yönetimi-E..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
Model: Seri İlan Paketi v5
Profesyonel Seri ilan v5 scripti sahibinden en yakın olarak hazırlanmıştır. Php dilinden yazılmıştır. Şuanda seri ilan v5 üzerindeki üye kayıtları kapalıdırç Bizimle iletişime geçerseniz yönetim bilgileri ve paneli inceleyebilirsiniz.GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİİlan Yönetim sekmesiTüm ilanlar ..
2.800,00TL
Vergiler Hariç:2.800,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Gaziantep Web Yazılım
Bayilik Başvurusu
web tasarım destek